MF1/8W-91K±1%-ST26
MFR.Part #
MF1/8W-91K±1%-ST26
JLCPCB Part #
C2843036
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 91kΩ Metal Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS