MF1/8W-3K1±1%-ST52
MFR.Part #
MF1/8W-3K1±1%-ST52
JLCPCB Part #
C2903351
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 3.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS