MF1/8W-13K±1%-ST26
MFR.Part #
MF1/8W-13K±1%-ST26
JLCPCB Part #
C2903379
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ 200V Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS