MF1/8W-11K5±1%-OT52
MFR.Part #
MF1/8W-11K5±1%-OT52
JLCPCB Part #
C2903317
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 125mW 200V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS