MF1/8W-100K±1%-OT26
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF1/8W-100K±1%-OT26
JLCPCB Part #
C2903382
Package
Plugin,D2.3xL3.7mm
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 200V Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS