MF1/4W-150Ω±1%-ST52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF1/4W-150Ω±1%-ST52
JLCPCB Part #
C2903242
Package
Plugin,D2.7xL6.2mm
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS