CR1/8W-22K±5%-ST26
MFR.Part #
CR1/8W-22K±5%-ST26
JLCPCB Part #
C2896977
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 22kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS