VEJ470K1VTR-0605
Extended
- Manufacturer
- Lelon
- MFR.Part #
- VEJ470K1VTR-0605
- JLCPCB Part #
- C473406
- Package
- SMD,D6.3xL5.3mm
- Description
- -55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35V 47uF 5.3mm 6.3mm ±10% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS