ZXMP10A18GTC-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
ZXMP10A18GTC-VB
JLCPCB Part #
C20755321
Package
SOT-223
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 13.2nC@6V 200mΩ@10V、230mΩ@6V 30A 32pF 4V 51pF 6.5W 819pF P-Channel SOT-223 MOSFETs ROHS