ZXMP10A13FTA-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
ZXMP10A13FTA-VB
JLCPCB Part #
C20417447
Package
SOT-23(TO-236)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.5A 100V 1V、3V 20pF 2W 40pF 500mΩ@10V、560mΩ@6V 520pF 7.7nC@10V P-Channel SOT-23(TO-236) MOSFETs ROHS