ZXMN10A07FTA-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
ZXMN10A07FTA-VB
JLCPCB Part #
C7525001
Package
SOT-23(TO-236)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2V 100V 13pF 190pF 2.5W 2.9nC@4.5V、5.2nC@10V 22pF 240mΩ@10V、250mΩ@6V、260mΩ@4.5V 2A N-Channel SOT-23(TO-236) MOSFETs ROHS