WPM3005-3/TR-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
WPM3005-3/TR-VB
JLCPCB Part #
C22389669
Package
SOT-23(TO-236)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.295nF 11.4nC 150pF 150pF 2.5W 2V@250uA 30V 5.6A 54mΩ@4.5V P-Channel SOT-23(TO-236) MOSFETs ROHS