VBZMB18N65
MFR.Part #
VBZMB18N65
JLCPCB Part #
C700734
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120pF 18A 2.5V 205pF 3.322nF 360mΩ@10V 650V 68W 71nC@10V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS