VBZMB13N50
MFR.Part #
VBZMB13N50
JLCPCB Part #
C700732
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.91nF 11pF 13A 250W 290pF 4V 500V 800mΩ@10V 81nC@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS