VBZM75N80
MFR.Part #
VBZM75N80
JLCPCB Part #
C700721
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.12nF 100A 180W 3.5V 3.855nF 35.5nC@10V 376pF 7mΩ@10V 80V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS