VBZM18N20
MFR.Part #
VBZM18N20
JLCPCB Part #
C700705
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8nF 110mΩ@10V 125W 180pF 200V 20A 34nC@10V 3V 80pF N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS