VBZFB12P10
MFR.Part #
VBZFB12P10
JLCPCB Part #
C700668
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.3nF 100V 2.5V 215mΩ@10V、234mΩ@4.5V 23nC@10V 32.1W 41pF 65pF 9A P-Channel TO-251 MOSFETs ROHS