VBZE80N10
MFR.Part #
VBZE80N10
JLCPCB Part #
C700662
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 105nC@10V 205pF 210W 3V 4.55nF 565pF 7.5mΩ@10V 85A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS