VBZE30N10
MFR.Part #
VBZE30N10
JLCPCB Part #
C700639
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 110W 120pF 290pF 35A 35nC@10V 3V 4nF 50mΩ@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS