VBZE12N10
MFR.Part #
VBZE12N10
JLCPCB Part #
C700623
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 15A 2.5V 24nC@10V 60pF 950pF 96W TO-252 MOSFETs ROHS