VBZE100N02
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
VBZE100N02
JLCPCB Part #
C700617
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.725nF 120A 171nC@10V 1V 2.5mΩ@4.5V、3.5mΩ@2.5V 20V 250W 6.201nF 970pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS