VBZA4800
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
VBZA4800
JLCPCB Part #
C700593
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10A 165pF 1V 2.2W 20V 6nC@5V 73pF 800pF 9mΩ@10V、15mΩ@4.5V N-Channel SO-8 MOSFETs ROHS