VBQA2101M
MFR.Part #
VBQA2101M
JLCPCB Part #
C7541169
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 20A 290pF 390pF 3V@250uA 4.5nF 6.6W 75mΩ@10V、80mΩ@4.5V 76nC@10V P-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS