VBMB165R02
MFR.Part #
VBMB165R02
JLCPCB Part #
C516965
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11nC@10V 1nF 25W 2A 45pF 4V 4Ω@10V 5pF 650V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS