VBMB1101M
MFR.Part #
VBMB1101M
JLCPCB Part #
C481027
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.7nF 100V 120pF 18A 3V 48W 560pF 72nC@10V 86mΩ@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS