VBM165R02
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
VBM165R02
JLCPCB Part #
C516955
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11nC@10V 2A 417pF 45W 4V 4Ω@10V 5pF 650V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS