VBL1208N
MFR.Part #
VBL1208N
JLCPCB Part #
C4355124
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120pF 2.82nF 200V 200W 300pF 35nC@10V 40A 48mΩ@10V 4V@250uA N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS