VBL1101N
MFR.Part #
VBL1101N
JLCPCB Part #
C2838013
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 100V 160nC@10V 23mΩ@4.5V 265pF 3.75W 4V 6.55nF 665pF N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS