VBL1101M
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
VBL1101M
JLCPCB Part #
C919694
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 100mΩ@10V 105W 110pF 20A 280pF 28nC@10V 3V 950pF N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS