VBE2101M
MFR.Part #
VBE2101M
JLCPCB Part #
C3040206
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.055nF 100V 100mΩ@10V、120mΩ@4.5V 16A 2.5V@250uA 23.2nC@10V 32.1W 41pF 65pF P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS