VBE165R05SE
MFR.Part #
VBE165R05SE
JLCPCB Part #
C47993664
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.417nF 177pF 2.1Ω@10V 4.5A 48nC@10V 5V@250uA 60W 650V 7pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS