VBE1201M
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
VBE1201M
JLCPCB Part #
C7429148
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8nF 100mΩ@10V 106W 15A 180pF 200V 34nC@10V 4V@250uA 80pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS