UTT25P10L-TN3-R-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
UTT25P10L-TN3-R-VB
JLCPCB Part #
C19188272
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.055nF 100V 100mΩ@10V、120mΩ@4.5V 11.7nC@4.5V、23.2nC@10V 16A 2.5V 32.1W 41pF 65pF P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS