TK5A80E-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
TK5A80E-VB
JLCPCB Part #
C22357315
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 18A 220mΩ@10V 236W 3.1nF 4.5V 4pF 60nC@10V 800V 80pF N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS