TK40P04M-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
TK40P04M-VB
JLCPCB Part #
C710104
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.38nF 2.5V 250pF 3.13W 40V 80nC@10V 85A TO-252-2 MOSFETs ROHS