TJ20A10M3-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
TJ20A10M3-VB
JLCPCB Part #
C29779239
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 100V 2.5V@250uA 260nC@10V 260pF 33mΩ@10V 380pF 5.545nF 50A 68W P-Channel TO-220F MOSFETs ROHS