SUM60N10-17-GE3-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
SUM60N10-17-GE3-VB
JLCPCB Part #
C5456610
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 100V 10mΩ@10V 160nC@10V 265pF@25V 3.75W 4V 6.55nF@25V 665pF N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS