SUD50P06-15-GE3-VB
MFR.Part #
SUD50P06-15-GE3-VB
JLCPCB Part #
C6705330
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 110nC@10V 2.5W 2.95nF 20mΩ@10V、25mΩ@4.5V 305pF 380pF 3V@250uA 50A 60V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS