SUD50N10-34P-E3-VB
MFR.Part #
SUD50N10-34P-E3-VB
JLCPCB Part #
C7463629
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 2.4nF@50V 2.5V 38nC@10V 3W 80pF@50V 9.2A TO-252 MOSFETs ROHS