SUD50N10-18P-E3-VB
MFR.Part #
SUD50N10-18P-E3-VB
JLCPCB Part #
C7494541
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 136.4W 18.5mΩ@10V 2.4nF 230pF 38nC@10V 45A 5V@250uA 80pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS