SUD45P03-09-GE3-VB
MFR.Part #
SUD45P03-09-GE3-VB
JLCPCB Part #
C19711360
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.565nF 127W 13mΩ@4.5V 240nC@10V 3.3nF 30V 3V 60A 715pF P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS