STP80N900K6-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
STP80N900K6-VB
JLCPCB Part #
C22357311
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3nF 15nC@10V 4.5V 4pF 650W 6A 800V 800mΩ@10V 80pF N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS