STP100NF03L-03-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
STP100NF03L-03-VB
JLCPCB Part #
C19188127
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 171nC@10V 2.5V@250uA 250W 3.1nF 30V 370pF 3mΩ@10V 725pF N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS