STD30NF03LT4-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
STD30NF03LT4-VB
JLCPCB Part #
C18794976
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100W 2.201nF 2V@250uA 30V 35nC@10V 370pF 525pF 70A 7mΩ@10V、9mΩ@4.5V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS