STD25NF10LA-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
STD25NF10LA-VB
JLCPCB Part #
C7429114
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 120pF 2.6nF 290pF 3.75W 30mΩ@10V、35mΩ@4.5V 35nC@10V 3V 40A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS