ST12N10D-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
ST12N10D-VB
JLCPCB Part #
C725200
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 15A 24nC@10V 3.5V 60pF 950pF TO-252 MOSFETs ROHS