SQP50P03-07-GE3-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
SQP50P03-07-GE3-VB
JLCPCB Part #
C7463590
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 2.5V@250uA 3.95nF 30V 390pF 455pF 50W 57nC@10V 70A 8mΩ@10V、11mΩ@4.5V P-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS