SI4800BDY-T1-E3-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
SI4800BDY-T1-E3-VB
JLCPCB Part #
C4355101
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13A 15nC@10V 165pF 30V 3V@250uA 4.1W 73pF 800pF 8mΩ@10V、11mΩ@4.5V N-Channel SO-8 MOSFETs ROHS