SI4100DY-T1-E3-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
SI4100DY-T1-E3-VB
JLCPCB Part #
C7524931
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9nF 100V 14W 150pF 32mΩ@10V 3V 43nC@10V 50pF 9A N-Channel SO-8 MOSFETs ROHS