RSD200N10TL-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
RSD200N10TL-VB
JLCPCB Part #
C20754932
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 107W 120pF 2.6nF 290pF 30mΩ@10V、35mΩ@4.5V 35nC@10V 3V 40A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS